sobota, 21 marca 2015

GAMBATTE (powodzenia)

Dzisiaj po raz pierwszy spróbowałam pracy w edytorze nad jedną stroną mangi.
Haru Matsu Bokuta
Siedziałam nad tym 3 godziny ;-;
Niestety...
Tak więc przedstawia się moja robota:

Oczywiście pozwalam się śmiać

Bite 3 h poświęciłam na jedną chmurkę i jakieś "Asakura-kun...?"...
Nie wspominając o tym, że tłumacz ze minie słaby.
Mogę zrozumieć to co czytam po angielsku, ale kiedy przyjdzie do napisania...
Żal dupę ściska ;-;

Ale co będę się rozpisywać.
Tak spędziłam mój sobotni wieczór.

ĆWICZENIE CZYNI MISTRZA

tak więc będę harować dalej.

PLAN:
-Angielski 
-Ćwiczenia w edytorze
-Cierpliwość

Może w ten sposób mój blog zmieni się w miejsce pełne mang :)

Miku Hinoun