poniedziałek, 29 grudnia 2014

Godzina 24.30

Szczerze mówiąc ostatnio mam takie niepewności co do mojej zaplanowanej przyszłości.
Wszystko przez jedną głupią stronę Nekomaru.pl
Nie jestem ani Yaoi ani Yuri, z czego można wywnioskować, że w większej mierze nie akceptuję homoseksualistów.

Możecie mi cisnąć.

Ludzie uważają, że Polska jest nie tolerancyjna.
Dobrze może i jest, ale mi to nie przeszkadza.
Moim zdaniem normalnym nie jest "wiązanie się" z osobą tej samej płci.
Jeszcze spoko niech już sobie są, ale niech nie domagają się o prawo adopcji dziecka!

A teraz wracając do tematu.
Jako,że ostatnio na oglądałam się kupy filmików o Japonii, na których jest przedstawiona kupa homoseksualistów, zaczęłam się martwić.
Wiem to trochę głupie, ale ja wyobrażałam sobie Japonię jako pięknie miejsce może z szalonymi ludźmi, ale z miłymi i gdzieś tam w głębi normalnym :)
Właśnie to robi z nami anime i manga :(

Za każdym razem taka niepewność.
Może to jest zły pomysł?
Może powinnam planować inną przyszłość?
Ale gdzieś tam jakaś część mnie nie chce.

Zabrałam się za przeglądanie internetu w poszukiwaniu jakiegoś bloga o dziewczynie w Japonii. Jednak jedyne co znalazłam to kobietę, która wiele mi nie powiedział.

Jednak chwilę temu do szukałam się tego:

Jestem dopiero na 33 stronie i nie mogę się doczekać siągu dalszego.
Serdecznie polecam.
Może to przewieje wszystkie moje wątpliwości i stereotypy.

Tak już po za.
Pamiętacie obrazek z Mahou Shounen Eren Magica?
Zrobił furorę na Tumblr. jeden dzień i prawie 500 notek XD

Nie mam pojęcia co wam jeszcze napisać.
Pewnie dlatego, że jest po północy.

Tak więc...
Obrazek:
i czółko :*
Miku 

PS.
Zakończyłam higurashi no naku koro ni i biorę się za Sankarea .



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz