Miałam dzisiaj ogarnąć pokój (tak samo jak 4 tygodnie temu, 3 tygodnie temu, 2 tygodnie temu i tydzień temu), oczywiście nie udało się, bo cały dzień spędziłam chodząc z mamą po sklepach w poszukiwaniu glanów (nie znalazłam żadnych)
Suwaki w glanach
Może za bardzo narzekam, ale od dłuższego czasu denerwuje mnie motyw glanów z suwakami. Czy twórca nie potrafił zdecydować się na jedno?
Wiem że w tych czasach są ludzie którzy nie potrafią wiązać butów, albo im się nie chcę, ale glany to glany. Powinny być wiązane nawet jeśli są mega wysokie.
Kościół i kazania
Jest to temat dla bardziej wierzących osób.
Nie wiem czy macie tak jak ja, ale mój kościół jest na każdej mszy przepełniony starcami (nic do niech nie mam). Cała msza wygląda tak, że wszyscy stoją z minami jak na pogrzebie. Jest to zniechęcające (może dlatego młodzież przestaje wierzyć, pomijając lenistwo).
Śpiewałam w chórze kościelnym. Nie takim sztywnym, ale takim radosnym i pozytywnym. Kiedy przychodziłam na mszę to wracałam wesoła, a teraz?
Tekst typu "radujmy się" do melodii typu "Bogurodzicy"?
Jeśli tak dalej pójdzie to ludzie nie będą widzieć pozytywów w Kościele.
Nie mam pojęcia czy też tak na to patrzycie, ale jeśli tak to czuję się spełniona :)
A na konie, taki tam sucharek :)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz