Po pierwsze.
Tytuły moich postów są wymyślane na szybko, dzięki czemu łatwiej mi znaleźć jakiś temat nawiązujący do nich.
Po drugie.
Dzień otaku dobiega końca, albo dobiegł (zależny kto kiedy czyta).
Oto i moja piękna minka na nadgarstku ^w^
Po trzecie.
To jest...
...intrygujące?
Po czwarte.
PIĘKNE *-*
Po takim luźnym wstępie mogę przejść do konkretów.
"Dzień po dniu"
Jestem uczennicą klasy 3 gimnazjum (formułka jak na spowiedzi). Mój czas leci nieubłaganie. Co dopiero był początek roku i wielki stres przed nadchodzącymi egzaminami (które teraz mam gdzieś*). Jako że mam wiele zainteresowań zdałam sobie sprawę (już wieki temu), że siedząc przed kompem nic nie zdziałam. Oczywiście jak każdy "normalny" nastolatek nie zalecam się do tej mądrej myśli (wy pewnie też).
Pisząc tego posta poświęcam część czasu który mógł by być lepiej wykorzystany.
Można myśleć, że jest się młodym, i że przed tobą wiele lat życia, ale lepiej zacząć wcześniej myśleć o przyszłości i być gotowym na wszystko :3
Czółko
Miku
*gdzieś-
mam je w głębokim poważaniu.



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz