wtorek, 20 stycznia 2015

Najkrócej

Miałam wrócić w chwili natchnienia, ale chyba nikt w to nie uwierzył ^-^
Można to nazwać półpostem.
Brak szczególnych informacji.
Brak rozpisywania się.
Brak czegoś ciekawego.
Tak więc zaczynajmy.

NAJKRÓCEJ

Panie i panowie 
Number one 

Number two

^
^
7 mrocznych faktów o kosmosie

Number three

Ciekawostka.
Miejsce w mózgu odpowiedzialne z uzależnienie od alkoholu jest też miejscem uzależnienia od czekolady.

Number four

Bushido*
  • Prawość
  • Odwaga
  • Uczynność
  • Szacunek
  • Uczciwość
  • Honor
  • Wierność


Będę samurajem ^u^

Number five

^
^
7 rzeczy za które przepłacisz

Number five
Piękne *v*

Number seven

Ciekawostka II
Dziś biegałam, ok. 20 minut w czym 15 to był spacer :3
Jutro też spróbuję.

Number eight 
Piękne *v*

Papatki
Miku

*Kodeks samuraja

poniedziałek, 19 stycznia 2015

Być ciekawa...

A więc jestem :)
Wzmogłam działalność na Twitterze więc serdecznie zapraszam.


Nie ma jak reklama na samym początku posta ^-^




Więc na dziś koniec tych totalnych dupereli.

Jestem w dobrym jak i w złym humorze.
Po pierwsze będę śpiewać w niedziele w arce pana.
Yay...
A po drugie, mam taką małą depresje, ale wszystko da się przetrwać.

Ostatnio przeglądnęłam prawie wszystkie moje posty i zorientowałam się, że w każdym wspominam o tym, że nie mam pomysłów. Dlatego dziś tak nie powiem :)
Napiszę to co mi do głowy przyjdzie i postaram się być ciekawa.

^
^
^
Włączcie to i w spokoju czytajcie.

Być ciekawym...
Trudno mi powiedzieć czym was zainteresuję.
Blog jest przeznaczony głównie dla Otaku więc na pewno nie wszystkim przypadnie do gustu.
Jednak wiem, że rzeczą która interesuje ludzi jest oryginalność.
 W tej chwili powinnam sobie pocisnąć, ale wyjdę poza szablon.

Najlepiej wyobrazić sobie mnie siedzącą i zastanawiającą nad tweetem, a potem tą radość kiedy ktoś da do ulubionych albo przekażę dalej.
Mam tak samo kiedy duża ilość ludzi mnie odwiedza.
Jest to znak, że jednak nie marnuję prądu.

UWAGA!!!
SPOILER!!!
Mam nadzieję, że z tej małej ilości ludzi, którzy to przeczytają znajdzie się jakaś osoba czytająca mangę fairy tail.
To co się stało w chapterze 416 dobiło mnie całkowicie.
Chociaż może lepiej powiedzieć, że zdziwiło.
Natsu odchodzi na ROK!!!
Zostawia Lucy samą.
Wiem, że to jeszcze nie pewne, ale i tak nastawiłam się negatywnie.
^
^
^
^
^
Powód złego humoru.

 Powinnam szczerze napisać co myślę o dzisiejszym wpisie, ale to nie ma sensu bo bym jedynie pogorszyła sytuację.
Dlatego też pożegnam się z wami i zobaczymy się w chwili mojego natchnienia ^-^
MIKU HINOUN


sobota, 17 stycznia 2015

NANO

Dzisiaj doznałam niesamowitego olśnienia.

NANO
Tak więc, zanim zacznę podam wam linczki z piosenkami.
Po przesłuchaniu można bez chwili zastanowienia powiedzieć:
"Ale ta dziewczyna ładnie śpiew."
lub
"Ona ma obleśny głos."

Wszystko okej, przesłuchane.
Albo się spodobało, albo nie.
Żyje się dalej.
Jednak gdyby twoje słowa usłyszał fan NANO, pewnie został byś wyśmiany bądź napomniany.
Nie dlatego, że wyraziłeś swoje zdanie czy coś, ale dlatego, że to wszystko śpiewa FACET.
Można powiedzieć, że zrobiłam z siebie idiotkę, bo od kiedy pamiętam zawsze patrzyłam na autora jako na kobietę, aż tu naglę: 

Nano (ナノ, stylized as nano) is a singer that originally posted music on Youtube and Niconico before being signed by a record label.
nano is well known as a "Ryouseirui" (両声類?), lit. "both voice types", being able to sing both male and female voice types.

Jest to osobnik potrafiący śpiewać dwoma rodzajami głosów, a na Twitterze można zauważyć, że to mężczyzna.

Tak więc przez cały czas żyłam w błędzie :3

Jeszcze tak na koniec coś od facebook-a:
:3

Do usłyszenia
MIKU

PS.
Ten post zajął mi trochę czasu, bo musiałam usunąć aż połowę tekstu z powodu jakiś głupich błędów w HTML (dlatego też jest taki krótki).

Wiem, że dawno mnie tu nie było, ale to nie oznacza, że zakończyłam działalność.
Jeszcze was pomęczę (^-^)




wtorek, 13 stycznia 2015

Caritas i vides :3

Caritas i Vides 
Konkrety, moi kochani konkrety.
Dziś zapisałam się na caritas :)
Tak mnie nagle wzięło na pomoc innym i dobrą zabawę.
Możecie sobie myśleć, że to dla punktów, jednak nawet mi to do głowy nie przyszło.
 Nie wiem czy posiadacie takie miejsce w którym czujecie się sobą, ale ja takie mam.
Jest nim właśnie caritas, vides i nasza szkolna kapela.
Można powiedzieć, że ogólnie jest to szkoła, ale nie całkiem, bo na zwykłych lekcjach czuje się jak nie ja. Mam takie dziwne uczucie, że osoby z mojej klasy nie mogły by mnie "zaakceptować" gdybym była całkowitą sobą.
Dlatego też uwielbiam miejsca gdzie znajdują się ludzie lubiący mnie, słuchający oraz podzielający moje pasje :)
Co do videsu, dopiero dzisiaj się zdecydowałam. Koleżanka mnie błagała więc, czemu nie?
Już jutro jest spotkanie, a w marcu gdzieś jedziemy :3
Nie mogę się doczekać (^.^)

Tak w środku posta słodki
Rilakkuma :3
^^
LINCZEK

Oczywiście nie mogłam zapomnieć o pochwaleniu się wynikami próbnego z polskiego.
Jeśli dobrze pamiętam z zadań zamkniętych miałam 27/30 pkt. ,a z charakterystyki 9/10 pkt.
Jestem z siebie tak dumna, że nie potrafię tego opisać.
To jedyna rzecz, która mnie dziś pocieszyła, bo mój dzień był do niczego.
:(

Shingeki no kyojin op1 - cover
^^
LINCZEK 2

Zdałam sobie sprawę z tego, że nie chce skończyć jak ten facio z poduchą, więc pora kończyć i brać się za zadania.

Oyasuminasai
Miku H.

Ps.
\(^-^)/

Zauważyłam, że NaLu jest bardzo popularnym paringiem więc co się będę :3
(Ja też z resztą ich uwielbiam)
Pikny fanart na dobranoc :)

poniedziałek, 12 stycznia 2015

Zapomniane i inne...

W ostatnim poście zapomniałam uwzględnić 
Nisekoi 2
Słyszałam, że ma wyjść, ale nie wiem dokładnie kiedy.
Tak czy siak, serdecznie polecam, fajny harem :)


Stwierdziłam też, że zacznę oglądać
Death Parade
Czytałam, że opowiada o miejscu do którego ludzie idą zagrać, ale nie w zwyczajne gry, w takie w których stawką jest własne życie.
Po opisie wydaje się ciekawe, a że jest już 1 odc. to po poście i nauce biorę się za oglądanko :)

Tak więc z tych głupich zapomnianych rzeczy było by na tyle.

Dzisiaj, jako że ostatnio śpię po 5 godzin i przysypiam w szkole, nie chce się rozpisywać.
Wrzucę po prostu ostatnio znalezione pdf. i znikam :3


<<<<<<< tak wyglądam :3

Papier, kamień, nożyce wersja prawdziwa:

Może kiedyś narysuje :)


Gniło w folderze:


 Mam zamiar kiedyś sobie takie zrobić (^.^)
(przepraszam za jakość)

Zdaje sobie sprawę z tego, że dziś nie było zbyt interesująco, ale to chyba nic nowego :)
\(^-^)/
Wirtualny przytulas
M. Hinoun

PS.
Durarara!! x2 Shou
Nadchodzę!!!

sobota, 10 stycznia 2015

Na co czekam, lub co już jest

Wymyśliłam.
Wymyśliłam temat dzisiejszego posta.
Jako, że zaczął się (już dawno) nowy rok chce wam opowiedzieć na co czekam z zapartym tchem.
Będą to głównie animie bo raczej nie jestem osobą, która cieszy się z nadchodzących egzaminów.

Na co czekam, lub co już jest
Takim pięknym podkreślonym tytułem, mogę z czystym sumieniem rozpocząć.

Tokyo Ghoul√A
Cudowny, kolejny sezon  Tokyo Ghoul.
Oglądnęłam już pierwszy odcinek, i tak jak powinno być, zaczęło się od akcji. Większość osób mówi, że jest wielka różnica po między anime, a mangą, ale że jej nie czytałam to nie mam się czego czepiać.
(Gdybyście mnie wczoraj widzieli, w czasie oglądania wyglądałam jakbym wygrała milion złoty).

Kamisama hajimemashita 2
Szczerze mówiąc czytałam mangę do przodu miejąc świadomość tego, że anime będzie kontynuowane, ale jestem typem osoby której spoilery nie przeszkadzają w takim stopniu żeby czegoś nie oglądać.
  Wyszedł już pierwszy odc. ale nie jest jeszcze przetłumaczony, a nie chce mi się siedzieć nad angielskimi napisami (leń).
Kocham ten romans i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepszy niż pierwszy sezon.

Durarara!! x2 Shou
Powinnam to wymienić najpierw bo wywarło na mnie wielkie wrażenie. W prawdzie w czasie oglądania zrobiłam jakąś półroczną przerwę, ale po kontynuacji stwierdziłam, że jest to jednio z lepszych anime widzianych prze zemnie.
Kiedy dowiedziałam się o tym, że będzie kolejny sezon skakałam z radości, a jednocześnie zdawałam sobie sprawę, że muszę czekać 5 miesięcy :(
Specyficzne postacie i interesująca fabuła bardzo przyciąga i naprawdę serdecznie polecam :)

Shinmai Maou No Testament
A więc piszę to 16 stycznia, gdyż właśnie wprowadzam poprawki, bo zorientowałam się, że jest kompletnie inna czcionka.
Tak więc jestem już po 2 odcinkach i nawet je polubiłam, ale to nie zmienia faktu, że wszędzie są cycki i inne duperele :)
Po pierwszym odcinku lepiej się zdecydować czy ciągnąć je dalej.

Wydawało mi się. że jest tego więcej.
Mogę jeszcze dodać shingeki no kyojin, ale ono zostaje wydanie dopiero w 2016 roku.
Trochę poczekam :(

Tak więc na dziś koniec i spotkamy się jutro, pewnie gdzieś po 21, bo chodzę w WOŚP-ie.

Czółko
Miku

PS.
Tak teraz wyglądam :3

piątek, 9 stycznia 2015

Przed wyjściem

Będę się powoli zbierać.
Muszę być na 16 w szkole i już nie mogę się doczekać :)
Jako, że nie mam wiele czasu, nie mam zamiaru długo myśleć nad tym postem.

Jestem ostatnio w dość dobrym humorze i mam nadzieję, że będę tak tryskać radością jeszcze przez najbliższy tydzień.

Strasznie bym chciała napisać coś interesującego, ale tak mnie czas goni, że nie potrafię nic wymyślić.

Osoby które są otaku najprawdopodobniej kiedyś próbowały nauki japońskiego.
Dlatego też, żeby mało pisać, przedstawię wam moje pdf. ze znakami.






Bardzo, bardzo, bardzo przepraszam, ale powinnam wyjść za 2 min. 
Jak wrócę postaram się napisać coś bardziej interesującego.

Ja mata ne ;3
Zabiegana Miku





czwartek, 8 stycznia 2015

Późna godzina

Znowu to samo.
Jest za 10 minut 24, a mi się zachciało pisać.

Nie wiem czy wspominałam, ale śpiewam w takiej jakby kapeli (szkolnej kapeli)  i właśnie jutro kolędujemy.
Nie przepadam za tego typu utworami. Może dlatego, że w kościele brzmi to jakby ktoś męczył kota, ale trochę poprzerabialiśmy i teraz kolędy są o 100 razy lepsze.

Należę także do drużyny Brzask w Szczepie Czerwonych Maków.
Poproszono minie, jak i innych członków, o pomoc w wymyśleniu logo.
Oto co ja stworzyłam:
(ten kwiatek na gryfie to mak)

 To zaś są propozycje mojej Przyjaciółki, Izy:

Nie żebym się teraz chwaliła talentami czy coś, ale chciałam pokazać coś więcej niż zwykłe pdf. z kwejka :)
Oczywiście to nie oznacza, że ich nie będzie.
Przecież bez nich to nie to samo :3

I teraz pytanie:
Do czego to nawiązuje?
W sumie do niczego konkretnego. Po prostu chce się nauczyć zakładać szalik.

"Jak można pisać takie głupoty"-myśli

Zdjęcia, zdjęcia, zdjęci.
Codziennie obiecuje sobie, że sfotografuje lub zeskanuje moje obrazki.
Jednakowoż jestem takim  leniem, że co mam się za nie zabrać odraz mi się odechciewa.
Co zrobisz?
Nic nie zrobisz.

Jak to żegnają i witają się harcerze:
Czuwaj!
Druhna Miku

Ps. musi być ^.^
Wiadomość która was nie zdziwi:
Post do niczego :)
Mogłam zacząć wcześniej, ale pisałam z koleżanką z klasy i się zagadałam.
Taka sytuacja.

Chce wam jeszcze przed całkowity pożegnaniem przedstawić pewną "piosenkarkę"
Tutaj masie linczki
v
v
v
v

Nie chce po niej cisnąć (ta, na pewno), można powiedzieć, że wręcz ją reklamuje.
Polecam przeczytać komentarze.

Wiem, pewnie was zanudziłam.
Ale to tak na dobranoc :)
Do zobaczonka.





środa, 7 stycznia 2015

"Szybki" post

Nie miałam w planie teraz nic pisać, ale jestem.
Jak po samym tytule postaram się załatwić to szybko.
A więc...
START!!!

Zacznę od rzeczy przed chwilą znalezionej:
Tak wiem mało zabawne :(

Zostałam dziś mile zaskoczona.
To trochę żałosne, ale taka osoba jak ja się cieszy.


Zdaje sobie sprawę z tego, że najprawdopodobniej nikt z odwiedzających nic nie przeczytała, ale mnie łatwo ucieszyć więc bądźmy pozytywni :)

"Co jeszcze napisać?" - myśli

Miało być szybko i na temat.
Tyle, że...
 nie mam tematu.

Mogła bym poopisywać co dziś robiłam i jak mi minął pierwszy dzień nauki po świętach, ale wątpię, że interesuje was moje życie towarzyskie  :3

Może piosenka?!
...................................
NIE 
Może kolejny pdf.?!
...................................
NIE

Przykro mi.
Pustka.

Chyba jednak zamiast pisać bzdury wezmę się za naukę geografii, bo jutro mam test, a nic nie umiem.
Bardzo przepraszam za ten post. Wiem, że jest do niczego.
Znając życie jakiś pomysł przyjdzie mi w czasie pisania "PS", więc pewnie to nie wszystko.

Dobra.
Trzeba się pożegnać.
Sayounara :3
MIKU

PS.
A więc jest moje ukochane "PS".
Po pierwsze:
myliłam się. Nadal pustka.
Po drugie:
Bardzo mi się podoba 114 chapter Fairy tail.
Po trzecie:
Po czwarte:
Po piąte: 
^
^
^
(kliknij)

Chyba na tym zakończę dzisiejsze męczenie was (radujmy się) ^-^

Czyż nie jest śliczny?
O.O
Dobra teraz na serio:
Idę się uczyć.
Bez odbioru 
CZOŁGAJĄCY SIĘ ŚLIMAK
^
^
^
(TAKI PSEUDONIM)

poniedziałek, 5 stycznia 2015

Trzeba się wykrzyczeć =^.^=

Tak, wiem, to chore.
Nie dość, że dawno mnie tu nie było to do tego pisze posta o 24.40.
Powinnam mieć jakieś wyjaśnienie, czy coś, ale wątpię, że usprawiedliwia mnie "Gnijąca panna młoda", którą przed chwilą skończyłam oglądać (dzisiaj nie anime).
Trzeba wykorzystać ten ostatni dzień siedzenia do, późna przed pójściem do szkoły :)

Co robiłam przez te ostatnie dni nieobecności?
Nic 
(jeżeli za nic uznamy oglądanie anime)  

Tak jak zwykle mam w zwyczaju, wrzucę jakiś obrazek coś popiszę i zmykam.


Szczerze.
Zastanawiam się co ludzie myślą o mich wypocinach. I przez to myślenie zapomniałam o najważniejszym.

Dlaczego prowadzę tego bloga?
Nie mam pojęcia :)
Tłumaczyłam się na początku, że w ten sposób nauczę się pisać.
Jednak.
To kompletna bzdura.
Prawda, coś tam poćwiczę, ale nie oszukujmy się - to mało pomocne.
Chciałam, i chcę przedstawiać to co myślę, własnymi słowami, bez stresu i bez świadomości, że komuś może się nie spodobać.
Jestem tutaj sobą.
Prawdziwą sobą, która użala się, wygłupia i piszę to co mi do głowy wpadnie.

O tym właśnie zapomniałam.
Zdaję sobie sprawę z tego, że praktycznie nikt tego nie czyta, bo ja sama przeglądając blogi praktycznie na nic nie patrzę i idę dalej.
Ale to co teraz robię sprawia mi przyjemność.
Nieważnie o której w nocy i nieważne jak zmęczona.
(bez podtekstów)
Lubię to robić i może kiedyś (z naciskiem na może) jakaś większa gróbka ludziów przeczyta to co baźgram i się tym zainteresuję.

Tak...

Więc...

Tego...

Chyba na tym zakończę tym bardziej, że jutro (dzisiaj) święta i warto się wyspać.

Już spokojna i gotowa na wszystko.
Miku Hinoun

PS.
Postaram się zeskanować moje rysunki i pochwalić się moim nowo rozwijanym talencie (aż mnie ciarki przechodzą). ^-^

^
^
^
Polecam :)
Japończykom nie wychodzi śpiewanie po angielsku (tak samo jak mi), ale trzeba im to wybaczyć.

I tak na koniec końca  ^v^