Wymyśliłam.
Wymyśliłam temat dzisiejszego posta.
Jako, że zaczął się (już dawno) nowy rok chce wam opowiedzieć na co czekam z zapartym tchem.
Będą to głównie animie bo raczej nie jestem osobą, która cieszy się z nadchodzących egzaminów.
Na co czekam, lub co już jest
Takim pięknym podkreślonym tytułem, mogę z czystym sumieniem rozpocząć.
Tokyo Ghoul√A
Cudowny, kolejny sezon Tokyo Ghoul.
Oglądnęłam już pierwszy odcinek, i tak jak powinno być, zaczęło się od akcji. Większość osób mówi, że jest wielka różnica po między anime, a mangą, ale że jej nie czytałam to nie mam się czego czepiać.
(Gdybyście mnie wczoraj widzieli, w czasie oglądania wyglądałam jakbym wygrała milion złoty).
Kamisama hajimemashita 2
Szczerze mówiąc czytałam mangę do przodu miejąc świadomość tego, że anime będzie kontynuowane, ale jestem typem osoby której spoilery nie przeszkadzają w takim stopniu żeby czegoś nie oglądać.
Wyszedł już pierwszy odc. ale nie jest jeszcze przetłumaczony, a nie chce mi się siedzieć nad angielskimi napisami (leń).
Kocham ten romans i mam nadzieję, że będzie jeszcze lepszy niż pierwszy sezon.
Durarara!! x2 Shou
Powinnam to wymienić najpierw bo wywarło na mnie wielkie wrażenie. W prawdzie w czasie oglądania zrobiłam jakąś półroczną przerwę, ale po kontynuacji stwierdziłam, że jest to jednio z lepszych anime widzianych prze zemnie.
Kiedy dowiedziałam się o tym, że będzie kolejny sezon skakałam z radości, a jednocześnie zdawałam sobie sprawę, że muszę czekać 5 miesięcy :(
Specyficzne postacie i interesująca fabuła bardzo przyciąga i naprawdę serdecznie polecam :)
Shinmai Maou No Testament
A więc piszę to 16 stycznia, gdyż właśnie wprowadzam poprawki, bo zorientowałam się, że jest kompletnie inna czcionka.
Tak więc jestem już po 2 odcinkach i nawet je polubiłam, ale to nie zmienia faktu, że wszędzie są cycki i inne duperele :)
Po pierwszym odcinku lepiej się zdecydować czy ciągnąć je dalej.
Wydawało mi się. że jest tego więcej.
Mogę jeszcze dodać shingeki no kyojin, ale ono zostaje wydanie dopiero w 2016 roku.
Trochę poczekam :(
Tak więc na dziś koniec i spotkamy się jutro, pewnie gdzieś po 21, bo chodzę w WOŚP-ie.
Czółko
Miku
PS.
Tak teraz wyglądam :3


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz