A więc jestem :)
Wzmogłam działalność na Twitterze więc serdecznie zapraszam.
Nie ma jak reklama na samym początku posta ^-^
Więc na dziś koniec tych totalnych dupereli.
Jestem w dobrym jak i w złym humorze.
Po pierwsze będę śpiewać w niedziele w arce pana.
Yay...
A po drugie, mam taką małą depresje, ale wszystko da się przetrwać.
Ostatnio przeglądnęłam prawie wszystkie moje posty i zorientowałam się, że w każdym wspominam o tym, że nie mam pomysłów. Dlatego dziś tak nie powiem :)
Napiszę to co mi do głowy przyjdzie i postaram się być ciekawa.
^
^
^
Włączcie to i w spokoju czytajcie.
Być ciekawym...
Trudno mi powiedzieć czym was zainteresuję.
Blog jest przeznaczony głównie dla Otaku więc na pewno nie wszystkim przypadnie do gustu.
Jednak wiem, że rzeczą która interesuje ludzi jest oryginalność.
W tej chwili powinnam sobie pocisnąć, ale wyjdę poza szablon.
Najlepiej wyobrazić sobie mnie siedzącą i zastanawiającą nad tweetem, a potem tą radość kiedy ktoś da do ulubionych albo przekażę dalej.
Mam tak samo kiedy duża ilość ludzi mnie odwiedza.
Jest to znak, że jednak nie marnuję prądu.
UWAGA!!!
SPOILER!!!
Mam nadzieję, że z tej małej ilości ludzi, którzy to przeczytają znajdzie się jakaś osoba czytająca mangę fairy tail.
To co się stało w chapterze 416 dobiło mnie całkowicie.
Chociaż może lepiej powiedzieć, że zdziwiło.
Natsu odchodzi na ROK!!!
Zostawia Lucy samą.
Wiem, że to jeszcze nie pewne, ale i tak nastawiłam się negatywnie.
^
^
^
^
^
Powód złego humoru.
Powinnam szczerze napisać co myślę o dzisiejszym wpisie, ale to nie ma sensu bo bym jedynie pogorszyła sytuację.
Dlatego też pożegnam się z wami i zobaczymy się w chwili mojego natchnienia ^-^
MIKU HINOUN


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz