Będę się powoli zbierać.
Muszę być na 16 w szkole i już nie mogę się doczekać :)
Jako, że nie mam wiele czasu, nie mam zamiaru długo myśleć nad tym postem.
Jestem ostatnio w dość dobrym humorze i mam nadzieję, że będę tak tryskać radością jeszcze przez najbliższy tydzień.
Strasznie bym chciała napisać coś interesującego, ale tak mnie czas goni, że nie potrafię nic wymyślić.
Osoby które są otaku najprawdopodobniej kiedyś próbowały nauki japońskiego.
Dlatego też, żeby mało pisać, przedstawię wam moje pdf. ze znakami.
Bardzo, bardzo, bardzo przepraszam, ale powinnam wyjść za 2 min.
Jak wrócę postaram się napisać coś bardziej interesującego.
Ja mata ne ;3
Zabiegana Miku






Brak komentarzy:
Prześlij komentarz