Znowu to samo.
Jest za 10 minut 24, a mi się zachciało pisać.
Nie wiem czy wspominałam, ale śpiewam w takiej jakby kapeli (szkolnej kapeli) i właśnie jutro kolędujemy.
Nie przepadam za tego typu utworami. Może dlatego, że w kościele brzmi to jakby ktoś męczył kota, ale trochę poprzerabialiśmy i teraz kolędy są o 100 razy lepsze.
Należę także do drużyny Brzask w Szczepie Czerwonych Maków.
Poproszono minie, jak i innych członków, o pomoc w wymyśleniu logo.
Oto co ja stworzyłam:
(ten kwiatek na gryfie to mak)
To zaś są propozycje mojej Przyjaciółki, Izy:
Nie żebym się teraz chwaliła talentami czy coś, ale chciałam pokazać coś więcej niż zwykłe pdf. z kwejka :)
Oczywiście to nie oznacza, że ich nie będzie.
Przecież bez nich to nie to samo :3
I teraz pytanie:
Do czego to nawiązuje?
W sumie do niczego konkretnego. Po prostu chce się nauczyć zakładać szalik.
"Jak można pisać takie głupoty"-myśli
Zdjęcia, zdjęcia, zdjęci.
Codziennie obiecuje sobie, że sfotografuje lub zeskanuje moje obrazki.
Jednakowoż jestem takim leniem, że co mam się za nie zabrać odraz mi się odechciewa.
Co zrobisz?
Nic nie zrobisz.
Jak to żegnają i witają się harcerze:
Czuwaj!
Druhna Miku
Ps. musi być ^.^
Wiadomość która was nie zdziwi:
Post do niczego :)
Mogłam zacząć wcześniej, ale pisałam z koleżanką z klasy i się zagadałam.
Taka sytuacja.
Chce wam jeszcze przed całkowity pożegnaniem przedstawić pewną "piosenkarkę"
Tutaj masie linczki
v
v
v
v
Nie chce po niej cisnąć (ta, na pewno), można powiedzieć, że wręcz ją reklamuje.
Polecam przeczytać komentarze.
Wiem, pewnie was zanudziłam.
Ale to tak na dobranoc :)
Do zobaczonka.




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz