W ostatnim poście zapomniałam uwzględnić
Nisekoi 2
Słyszałam, że ma wyjść, ale nie wiem dokładnie kiedy.
Tak czy siak, serdecznie polecam, fajny harem :)
Stwierdziłam też, że zacznę oglądać
Death Parade
Czytałam, że opowiada o miejscu do którego ludzie idą zagrać, ale nie w zwyczajne gry, w takie w których stawką jest własne życie.
Po opisie wydaje się ciekawe, a że jest już 1 odc. to po poście i nauce biorę się za oglądanko :)
Tak więc z tych głupich zapomnianych rzeczy było by na tyle.
Dzisiaj, jako że ostatnio śpię po 5 godzin i przysypiam w szkole, nie chce się rozpisywać.
Wrzucę po prostu ostatnio znalezione pdf. i znikam :3
Papier, kamień, nożyce wersja prawdziwa:
Gniło w folderze:
Mam zamiar kiedyś sobie takie zrobić (^.^)
(przepraszam za jakość)
Zdaje sobie sprawę z tego, że dziś nie było zbyt interesująco, ale to chyba nic nowego :)
\(^-^)/
Wirtualny przytulas
M. Hinoun
PS.
Durarara!! x2 Shou
Nadchodzę!!!





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz