wtorek, 13 stycznia 2015

Caritas i vides :3

Caritas i Vides 
Konkrety, moi kochani konkrety.
Dziś zapisałam się na caritas :)
Tak mnie nagle wzięło na pomoc innym i dobrą zabawę.
Możecie sobie myśleć, że to dla punktów, jednak nawet mi to do głowy nie przyszło.
 Nie wiem czy posiadacie takie miejsce w którym czujecie się sobą, ale ja takie mam.
Jest nim właśnie caritas, vides i nasza szkolna kapela.
Można powiedzieć, że ogólnie jest to szkoła, ale nie całkiem, bo na zwykłych lekcjach czuje się jak nie ja. Mam takie dziwne uczucie, że osoby z mojej klasy nie mogły by mnie "zaakceptować" gdybym była całkowitą sobą.
Dlatego też uwielbiam miejsca gdzie znajdują się ludzie lubiący mnie, słuchający oraz podzielający moje pasje :)
Co do videsu, dopiero dzisiaj się zdecydowałam. Koleżanka mnie błagała więc, czemu nie?
Już jutro jest spotkanie, a w marcu gdzieś jedziemy :3
Nie mogę się doczekać (^.^)

Tak w środku posta słodki
Rilakkuma :3
^^
LINCZEK

Oczywiście nie mogłam zapomnieć o pochwaleniu się wynikami próbnego z polskiego.
Jeśli dobrze pamiętam z zadań zamkniętych miałam 27/30 pkt. ,a z charakterystyki 9/10 pkt.
Jestem z siebie tak dumna, że nie potrafię tego opisać.
To jedyna rzecz, która mnie dziś pocieszyła, bo mój dzień był do niczego.
:(

Shingeki no kyojin op1 - cover
^^
LINCZEK 2

Zdałam sobie sprawę z tego, że nie chce skończyć jak ten facio z poduchą, więc pora kończyć i brać się za zadania.

Oyasuminasai
Miku H.

Ps.
\(^-^)/

Zauważyłam, że NaLu jest bardzo popularnym paringiem więc co się będę :3
(Ja też z resztą ich uwielbiam)
Pikny fanart na dobranoc :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz