Nie miałam w planie teraz nic pisać, ale jestem.
Jak po samym tytule postaram się załatwić to szybko.
A więc...
START!!!
Zacznę od rzeczy przed chwilą znalezionej:
Tak wiem mało zabawne :(
Zostałam dziś mile zaskoczona.
To trochę żałosne, ale taka osoba jak ja się cieszy.
Zdaje sobie sprawę z tego, że najprawdopodobniej nikt z odwiedzających nic nie przeczytała, ale mnie łatwo ucieszyć więc bądźmy pozytywni :)
"Co jeszcze napisać?" - myśli
Miało być szybko i na temat.
Tyle, że...
nie mam tematu.
Mogła bym poopisywać co dziś robiłam i jak mi minął pierwszy dzień nauki po świętach, ale wątpię, że interesuje was moje życie towarzyskie :3
Może piosenka?!
...................................
NIE
Może kolejny pdf.?!
...................................
NIE
Przykro mi.
Pustka.
Chyba jednak zamiast pisać bzdury wezmę się za naukę geografii, bo jutro mam test, a nic nie umiem.
Bardzo przepraszam za ten post. Wiem, że jest do niczego.
Znając życie jakiś pomysł przyjdzie mi w czasie pisania "PS", więc pewnie to nie wszystko.
Dobra.
Trzeba się pożegnać.
Sayounara :3
MIKU
PS.
A więc jest moje ukochane "PS".
Po pierwsze:
myliłam się. Nadal pustka.
Po drugie:
Bardzo mi się podoba 114 chapter Fairy tail.
Po trzecie:
Po czwarte:
Po piąte:
^
^^
(kliknij)
Chyba na tym zakończę dzisiejsze męczenie was (radujmy się) ^-^
Czyż nie jest śliczny?
O.O
Dobra teraz na serio:
Idę się uczyć.
Bez odbioru
CZOŁGAJĄCY SIĘ ŚLIMAK
^
^^
(TAKI PSEUDONIM)



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz