Obiecałam, że napiszę o moim kochanym Luff-im, ale niestety zostało mi bardzo mało czasu bo za chwileczkę wychodzę.
Dlatego jedyną rzeczą, którą teraz zrobię będzie złożenie szczerych życzeń wszystkim, którzy wpadli przypadkiem na mojego bloga.
Mam nadzieję, że przyszły rok będzie rokiem sukcesów i uśmiechów.
A czas spędzony z rodziną będzie chwilą do rozmowy i zbliżenia się do siebie.
Wszystkie marzenia, które gdzieś tam w Was siedzą , niech wyjdą zaczną się spełniać krok po kroku.
Oczywiście bardzo często słyszę życzenia dotyczące pieniędzy, więc tego właśnie wam życzę.
Jednak nie tylko forsą się żyję :D
Dziewczyną życzę willi z basenem oraz seksi lokaja-masażystę :P
A mężczyzną szybkiego samochodu i tego co tam chcą (nie znam się na tym).
Warto jeszcze przypomnieć o tym żeby sobie zaszaleć w Sylwestra ;)
Wszystkiego naj.
Miku Hinoun

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz