Po tytule można wywnioskować, że się wyczerpałam. Może nie koniecznie ja, ale na pewno pomysły.
Czysta improwizacja.
Od czego by tu zacząć...?
.
.
.
.
.
WIEM!
Będę nawijać tak jak to robię zazwyczaj.
Zabrałam się dzisiaj za wielkie porządki. Wszystko lśni *v*
No i tego...
.
.
.
.
.
Jednak nie mam natchnienia :(
Japonia
Olśniło mnie ^w^
Nie wspominałam jeszcze o moich planach na przyszłość.
Może nie są jakieś nad zwyczajne, ale zawsze kiedy o nich myślę przechodzi mnie dreszczyk emocji.
Można powiedzieć, że te obrazki trochę do tego nawiązują, ponieważ planuję wyjechać do Japonii, gdzie będę tłumaczyć i oprowadzać turystów.
Oczywiście najpierw muszę zdać studia. Miałam w planie dostać się na UJ na Japonistykę.
Ale nie mam pewności czy dobrze napiszę matury (jeszcze 3 lata).
To wszystko jest trochę wyimaginowane.
Taka prawda, że większość otaku chce zamieszkać w Japonii, ale potem wszystkie ich plany zmieniają się diametralnie.
Jednak.
Czuję, że jeśli dam z siebie wszystko na pewno mi się uda.
Jak na razie nie mam zamiaru zmieniać moich marzeń, bo postawiłam przy nich dużą, WIELKĄ kropkę.
Wierzę, że jest to możliwe!
Bardzo przepraszam za dzisiejszy post. Nie jest jakiś nadzwyczajny czy coś.
W prawdzie jest dopiero 16 a ja zazwyczaj wrzucam coś o 24.00, ale jeśli jest to nudne to nawet się nie opłaca.
Brzmiałam trochę śmiesznie.
Prawie jak Luffy :)
Mam pomysł!!!
W kolejnym poście napiszę o tym co lubię w Luff-im i przy okazji wrzucę kilka fajnych cytatów.
Kochająca cytaty
Hinoun

.jpg)




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz