niedziela, 14 grudnia 2014

Kocham poniedziałki :3

Siadłam przed komputerem i zadałam sobie sprawę, że pora coś napisać. A więc jestem.
Miałam na dziś kupę tematów ale wszystkie wyszły mi z głowy.
Dlatego też zacznę od czegoś luźnego :D

"Butem w twarz, twarzą w kałużę Obyś w Zwiadowcach zagościł jak najdłużej!"
Bezpośredni odnośnik do obrazka

Dziś w kościele podeszła do mnie siostra (zakonna) i daję mi jakąś kartkę.
-Mogła byś przeczytać to na dziękczynienie?
Pierwsza reakcja co to i kiedy jest dziękczynienie?!
Oczywiście jak normalny człowiek odpowiedziałam że nie mam problemu.
Pokazała mi kiedy mam przeczytać i kiedy tak trzymałam mikrofon w ręku gotowa do czytania-Siostra powtórzyła jeszcze raz:
-Tylko wolno
Wszystko spoko gdyby nie to że powtarzała to przez całą modlitwę czytaną przeze mnie!
Co chwila:
-Wolniej
-Głośno
-Woniej 
-Ciszej
-Trochę szybciej
I tak przez cały czas :(

No to taki krótki wstęp z mojego dzisiejszego dzionka.

Taka prawda ze nie mam pojęcia co teraz napisać. Mam świadomość tego, że mogę was zanudzić, albo zniechęcić was.
Więc tego...

Mogła bym nawiązać do tytułu dzisiejszego posta. Cytuję (samą siebie): "Kocham poniedziałki :3"
Nie, to nie jest sarkazm.

Lubię poniedziałki.

Nie dlatego że jestem tak psychiczną osobą i kocham wstawać rano, bo nie jestem (chociaż na psychiczną bym się zastanowiła). Po prostu w poniedziałki mam zajęcia które uwielbiam. Nie uwzględniłam tego w moim pierwszym poście z hobby, ale uwielbiam grać w badmintona. nie tak rekreacyjnie, ale bardziej zaawansowanie. Właśnie w poniedziałki wypadają mi treningi + mam zajęcia gitarowe z panem Staszkiem :D
Tak dobrze się na nich bawię, że to nie do opisania.

Oczywiście jest wiele minusów poniedziałków, ale mam je głęboko i szeroko, innymi słowy po prostu  (przepraszam za wyrażenie) w dupie ^w^
Jestem zbyt pozytywnie nastawiona na badmintona i gitarę żeby myśleć o negatywach.

Chyba mogę na tym zakończyć dzisiejsze wypociny i zabrać się za naukę do kartkówki.

Wielkie PS
Jutro (15.12) jest światowy dzień Otaku. Wszystkie osoby które czują się jak otaku rysują sobie na nadgarstku takie cóś "^w^"


Trzeba zakończyć post jak każdy szanujący się bloger XD
 Miłego poniedziałki.
Miku


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz