wtorek, 30 grudnia 2014

Sakura + Take tam bzdury ^-^

Buhahaha...
Nie mam pojęcia z czego się śmieję ;)
Mimo, że prawie cały dzień spędziłam zajmując się braciszkiem, to i tak mam dobry humor.
Nie żebym cieszyła się z nowego roku. Przecież to oznacza kolejny rozdział zmagań i głupich wypadków.
Jednak....
Trzeba być optymistą.

Sylwka spędzam u przyjaciółki :3
Mam nadzieje, że jakoś to zleci. W końcu tracę całą noc oglądania anime :(

Nie mam dzisiaj nic szczególnego do powiedzenia. Jedyne co, mogę zrobić to wrzucić jakieś obrazki i zmykać.

Oto znalezione przeze mnie piękne sakury :)





Tutaj nie mam pewności co to:
 

Ten obrazek podoba mi się najbardziej:

Nic dodać nic ująć.
Hinoun

PS.
Przepraszam za taką formę dzisiejszego wpisu. Trochę brak natchnienia, albo chęci.
Jednak naszedł mnie teraz pomysł :3
Następny post:
Cytaty

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz