Buhahaha...
Nie mam pojęcia z czego się śmieję ;)
Mimo, że prawie cały dzień spędziłam zajmując się braciszkiem, to i tak mam dobry humor.
Nie żebym cieszyła się z nowego roku. Przecież to oznacza kolejny rozdział zmagań i głupich wypadków.
Jednak....
Trzeba być optymistą.
Sylwka spędzam u przyjaciółki :3
Mam nadzieje, że jakoś to zleci. W końcu tracę całą noc oglądania anime :(
Nie mam dzisiaj nic szczególnego do powiedzenia. Jedyne co, mogę zrobić to wrzucić jakieś obrazki i zmykać.
Oto znalezione przeze mnie piękne sakury :)
Tutaj nie mam pewności co to:
Ten obrazek podoba mi się najbardziej:
Nic dodać nic ująć.
Hinoun
PS.
Przepraszam za taką formę dzisiejszego wpisu. Trochę brak natchnienia, albo chęci.
Jednak naszedł mnie teraz pomysł :3
Następny post:
Cytaty





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz