Witam z otwartymi ramionami :3
Chciałam wam wrzucić coś zabawnego, ale jest dzisiaj dużo do napisania.
Do roboty
*podciągam rękawy*
Jedzenie
Jak dla mnie jest to dość przyjemny temat, głównie ze względu na to, że jedzenie jest przyjemne. Jednak do świąt już tylko kilka dni, więc muszę to poruszyć :)
Jestem osobą która brzydko mówiąc żre jak świnia. Nie w takim sensie, że ciągle łażę do McDonalda czy KFC wydając na to wszystkie pieniądze. Po prostu jem wtedy kiedy nie jest to potrzebne, a co gorsza nie ćwiczę ani nie zażywam jakiegoś częstszego ruchu. Przez to tłuszcz odkłada się i powoduje coraz szybsze tycie.
Rozumiem, że są święta i jest ta tradycja 12 dań, ale warto się ograniczyć do jakiejś mniejszej ilości. Tym bardziej u osób z tą samą przypadłością co ja.
Jedną z ważniejszych zasad do przestrzegania jest nie jedzenie po 20.00. Źle to wpływa na żołądek i może się skończyć na wizycie u lekarza.
Znacie tą zasadę żeby jeść mało ale często. Nigdy tego nie próbowałam, bardziej przywiązuje uwagę do regularnego odżywiania, co też wam polecam ^-^
Muzyka, czyli coś co do głowy wpadnie
Pomysł narodził się chwilkę temu. Temat głównie o tym co lubię słuchać.
Nie jestem taką wariatką, że słucham tylko jednego wykonawcy i jestem w nim zakochana. Jest pełno kapel które lubię. Większość z nich pochodzi z lat dziecięcych, kiedy to moi bracia puszczali metal, albo inne utwory do których się przyzwyczaiłam.
- To co mam po braciach
- Metalica
- AC/DC
- Red Hot Chili Peppers
- System of a down
- Iron maiden
2. To co słucham sama z siebie
- One ok rock
- openingi, endingi & soundtracki anime
- Lisa
- Passenger
- SPYAIR
- Kalafina
- Czasem Imagne Dragons
- Czasem Tommy heavenly6
- Egoist
- Na YouTube-Nano
Nie mam pewności, ale chyba to wszystko co słucham. Są jeszcze jakieś pojedyncze piosenki, ale tego nie ma co wymieniać :)
Nie będę więcej zwlekać i przejdę do:
Przyjaciółki
- Tocia- chodzi do innej szkoły, znam ją od przedszkola i nie widziałyśmy się od 4 miesięcy. Smutne, ale mam jakąś taką świadomość że mogę na niej zawsze polegać :)
- Mistrz Haos (Kasia)- jesteśmy w tej samej szkole i znamy się od przedszkola, ale nasza przyjaźń zaczęła się dopiero w 4 klasie.
- Anula-uczęszczamy do innych szkół i zaprzyjaźniłyśmy się dopiero jakieś 3 lata temu, dzięki naszym rodzicom. Mimo że znam ją krótko to uważam ją za przyjaciółkę na której mogę polegać i która mnie rozumie. Mamy kompletnie inne zainteresowania. Anula słucha One Direction i jest typową nastolatką. Jednak ja jestem otwarta na wiele nowości więc bywa że słucham muzyki razem z nią.
- Ola- Przyjaciółka Mistrza Haosa. Ja się z nią zaprzyjaźniłam dopiero w tym roku. Jesteśmy w innych szkołach.
- Slash (Iza)- Jest w mojej klasie i znam ją od 1 klasy podstawówki. Jest strasznie zmienna i bardzo łatwo na nią wpływać, ale mimo wszystko przy mnie jest sobą.
Oczywiście na ostatnią chwilę znalazłam kilka cosiów (specjalnie dla was) ^-^
1.
2.
3.
I tak na pożegnanie :3
Świątecznie nastawiona
Hinoun Miku
^-^





Brak komentarzy:
Prześlij komentarz