sobota, 20 grudnia 2014

Jedzenie, przyjaciółki oraz to co do głowy wpadnie ^-^

Witam z otwartymi ramionami :3

Chciałam wam wrzucić coś zabawnego, ale jest dzisiaj dużo do napisania.
Do roboty 
*podciągam rękawy* 

Jedzenie
Jak dla mnie jest to dość przyjemny temat, głównie ze względu na to, że jedzenie jest przyjemne. Jednak do świąt już tylko kilka dni, więc muszę to poruszyć :)
Jestem osobą która brzydko mówiąc żre jak świnia. Nie w takim sensie, że ciągle łażę do McDonalda czy KFC wydając na to wszystkie pieniądze. Po prostu jem wtedy kiedy nie jest to potrzebne, a co gorsza nie ćwiczę ani nie zażywam jakiegoś częstszego ruchu. Przez to tłuszcz odkłada się i powoduje coraz szybsze tycie.
Rozumiem, że są święta i jest ta tradycja 12 dań, ale warto się ograniczyć do jakiejś mniejszej ilości. Tym bardziej u osób z tą samą przypadłością co ja.
Jedną z ważniejszych zasad do przestrzegania jest nie jedzenie po 20.00. Źle to wpływa na żołądek i może się skończyć na wizycie u lekarza.  
Znacie tą zasadę żeby jeść mało ale często.  Nigdy tego nie próbowałam, bardziej przywiązuje uwagę do regularnego odżywiania, co też wam polecam ^-^

Muzyka, czyli coś co do głowy wpadnie   
Pomysł narodził się chwilkę temu. Temat głównie o tym co lubię słuchać. 
Nie jestem taką wariatką, że słucham tylko jednego wykonawcy i jestem w nim zakochana. Jest pełno kapel które lubię. Większość z nich pochodzi z lat dziecięcych, kiedy to moi bracia puszczali metal, albo inne utwory do których się przyzwyczaiłam.
  1. To co mam po braciach 
  • Metalica
  • AC/DC
  • Red Hot Chili Peppers 
  • System of a down
  • Iron maiden 
     2.  To co słucham sama z siebie 
  • One ok rock
  • openingi, endingi & soundtracki anime
  • Lisa
  • Passenger 
  • SPYAIR
  • Kalafina
  • Czasem Imagne Dragons 
  • Czasem Tommy heavenly6
  • Egoist
  • Na YouTube-Nano 
Nie mam pewności, ale chyba to wszystko co słucham. Są jeszcze jakieś pojedyncze piosenki, ale tego nie ma co wymieniać :)
 Nie będę więcej zwlekać i przejdę do:

Przyjaciółki
  • Tocia- chodzi do innej szkoły, znam ją od przedszkola i nie widziałyśmy się od 4 miesięcy. Smutne, ale mam jakąś taką świadomość że mogę na niej zawsze polegać :)
  • Mistrz Haos (Kasia)- jesteśmy w tej samej szkole i znamy się od przedszkola, ale nasza przyjaźń zaczęła się dopiero w 4 klasie.
  • Anula-uczęszczamy do innych szkół i zaprzyjaźniłyśmy się dopiero jakieś 3 lata temu, dzięki naszym rodzicom. Mimo że znam ją krótko to uważam ją za przyjaciółkę na której mogę polegać i która mnie rozumie. Mamy kompletnie inne zainteresowania. Anula słucha One Direction i jest typową nastolatką. Jednak ja jestem otwarta na wiele nowości więc bywa że słucham muzyki razem z nią.
  • Ola- Przyjaciółka Mistrza Haosa. Ja się z nią zaprzyjaźniłam dopiero w tym roku. Jesteśmy w innych szkołach.
  • Slash (Iza)- Jest w mojej klasie i znam ją od 1 klasy podstawówki. Jest strasznie zmienna i bardzo łatwo na nią wpływać, ale mimo wszystko przy mnie jest sobą.
No to tyle. Będę naprawdę szczęśliwa jeśli ktokolwiek przeczyta moje wypociny.
Oczywiście na ostatnią chwilę znalazłam kilka cosiów (specjalnie dla was) ^-^

1.

2.
 3.
 I tak na pożegnanie :3

Świątecznie nastawiona
Hinoun Miku 
^-^

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz