piątek, 19 grudnia 2014

Anime

Przerwa świąteczna !!!
Doczekaliśmy się w końcu wymarzonego odpoczynku.
Jako że dzisiejszy post jest dość wcześnie jak na mnie, nie mam pomysłu co napisać.
Opowiem wam mniej więcej co ostatnio oglądałam, albo co oglądam.

Anime 
  • Full Metal Alchemist
Niedawno zaczęłam. Zaproponował mi je brat już wieki temu, ale dopiero teraz się za nie wzięłam. 
Nie jestem najlepsza w pisaniu recenzji czy charakterystyki, więc powiem po prostu że mi się podoba i jest to anime przy którym można się pośmiać oraz dobrze spędzić czas.
Polecam.

  • Brothers conflict 
Taki typowy Harem. Ojciec pewnej licealistki bierze ślub z kobiet, która ma 13 synów. Główna bohaterka przeprowadza się do nowej rodziny. Oczywiście "czystym przypadkiem" wszyscy się w niej zakochują co doprowadza do konfliktu między braćmi.
Powiem szczerze że nie było to genialne anime, ale jak kto lubi. Możecie się spróbować z takim oto Haremem.

  • Fairy Tail
Jestem w nim na bieżąco już od trzech lat i bardzo się do niego przywiązałam. Prawda jest taka że jakieś super genialne nie jest. Ale pokochałam to anime i nie mam zamiaru go odstawiać.
Więc jeśli ktoś jest fanem epickich walk, oraz pięknych dziewczyn z dużymi piersiami to serdecznie polecam :3

  • Bleach
Ostatnio oglądałam je chyba jakieś pół roku temu. Po jakimś czasie mi się znudziło, ale mam zamiar za niedługo do niego wrócić. Tak samo miałam z Naruto, bo dokończyłam je dopiero półtora roku po rozpoczęciu, ale to już inna historia. 
Nic nie mam do tego anime, więc serdecznie polecam osobą kochającym walk.

Oglądałam ich o wiele więcej, ale muszę się zbierać bo mam wigilie harcerską. Dokończę kiedy indziej.

Znane i kochane ^-^

Tonari no Kaiutsu-kun (też fajne) :)

Miku Hinoun 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz