Przerwa świąteczna !!!
Doczekaliśmy się w końcu wymarzonego odpoczynku.
Jako że dzisiejszy post jest dość wcześnie jak na mnie, nie mam pomysłu co napisać.
Opowiem wam mniej więcej co ostatnio oglądałam, albo co oglądam.
Anime
- Full Metal Alchemist
Niedawno zaczęłam. Zaproponował mi je brat już wieki temu, ale dopiero teraz się za nie wzięłam.
Nie jestem najlepsza w pisaniu recenzji czy charakterystyki, więc powiem po prostu że mi się podoba i jest to anime przy którym można się pośmiać oraz dobrze spędzić czas.
Polecam.
- Brothers conflict
Taki typowy Harem. Ojciec pewnej licealistki bierze ślub z kobiet, która ma 13 synów. Główna bohaterka przeprowadza się do nowej rodziny. Oczywiście "czystym przypadkiem" wszyscy się w niej zakochują co doprowadza do konfliktu między braćmi.
Powiem szczerze że nie było to genialne anime, ale jak kto lubi. Możecie się spróbować z takim oto Haremem.
- Fairy Tail
Jestem w nim na bieżąco już od trzech lat i bardzo się do niego przywiązałam. Prawda jest taka że jakieś super genialne nie jest. Ale pokochałam to anime i nie mam zamiaru go odstawiać.
Więc jeśli ktoś jest fanem epickich walk, oraz pięknych dziewczyn z dużymi piersiami to serdecznie polecam :3
Więc jeśli ktoś jest fanem epickich walk, oraz pięknych dziewczyn z dużymi piersiami to serdecznie polecam :3
- Bleach
Nic nie mam do tego anime, więc serdecznie polecam osobą kochającym walk.
Oglądałam ich o wiele więcej, ale muszę się zbierać bo mam wigilie harcerską. Dokończę kiedy indziej.
Znane i kochane ^-^
Tonari no Kaiutsu-kun (też fajne) :)
Miku Hinoun


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz