poniedziałek, 28 września 2015

(ノ◕ヮ◕)ノ~『✧~*GONKERS*~✧』

Niestety pech sprawił że kiedy aktualizuję pamiętnik Ayi nie wyświetla się to dla ludu.
Przez co mam mniej czytających.  Oczywiście to wszystko jest dla osób które interesują się jej życiem, ale nawet jeśli nie to bardzo polecam tak specyficzną lekturę.

Kiedyś powiedziałam, że opowiem coś o Krzysztofie Gonciarzu.
Czemu nie? 

Oto nasz dzisiejszy główny temat.

Nie jestem osobą, która wie o tym osobniku wszystko, ale z chęcią podzielę się tym co w móżdżku mam.

Jest to człowiek który jako pierwszy lub drugi polak założył własną firmę w Japonii.
Nie wiem czym dokładnie się w niej zajmuję. Pewnie czymś związanym z grami.

Jako, że ma tam firmę, również tam żyje. Na youtube można zobaczyć jego daily vlogi po angielsku z Japonii, które nagrywa z kanadyjką Kasią.

Urodą nie grzeszy, ale chryzma to już inna sprawa.
Można to zauważyć na jego kolejnym kanale YT
Jest to "program" kręcony po polsku przepełniony masą gimbusiarskich żartów bądź wygórowanych i mądrych wypowiedzi.
Polega na tym że widzowie zadają mu pytania, na które jak tylko może stara się ciekawie odpowiedzieć.


Najczęściej powtarzane i popularne są cytaty:
"Cebulaaa..." 
(zrozumiecie jak oglądniecie jakiś odcinek)
"Hahahaha... WSPANIALE"
"Buractwo"
"Sprzedałeś się"
I wiele, wiele innych gimbusiarskich wypowiedzi.

Oczywiście to nie koniec.
Krzysztof jest też autorem dwóch
książek oraz jak wielu innych YT-berów sprzedaje koszulki (mega drogie).



Myliłam się. Jednak mogłabym opowiadać bez końca, ale siostra mnie wygania.
Tak więc ciekawskich odsyłam na wiki Gonciarza.

Moki Hinoun

Ps.
Muszę dodać i Krzysiek ma już 30 lat i jedyne z kim może spędzić kolację to z Muminkiem
ԅ(≖‿≖ԅ)


Ale właśnie to w nim lubimy ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ͡°) ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)ʖ ͡°) 

A to cudo chyba pójdzie na jakiegoś z moich avatarów (σ≧▽≦)σ



sobota, 26 września 2015

Tłumaczenie Pamiętnika Ayi Kitou

Zabrałam się za tłumaczenie Pamiętnika Ayi Kitou.
Jest to dziewczyna, która w młodym wieku zachorowała 
na zwyrodnienie drogi rdzeniowi-móżdżkowej.
W pamiętniku zapisywała wszystko co się działo.
Na podstawie jej życia nagrano serial pt "Litr łez"/ "1 litre no namida"
Bardzo polecam.
Przy każdym odcinku ryczałam.


Nie znalazłam na internecie w całości przetłumaczonego na polski pamiętnik.
Dlatego też stwierdziłam, że warto spróbować.
Pierwszy rozdział już wrzuciłam.

Oczywiście jestem typowym amatorem.
Mam nadzieję, że wam się spodoba :)

 Następnym razem postaram się opowiedzieć o Ayi coś więcej.
Teraz zapraszam do lektury jej dzieła.

✧・゚:*✧・゚:* \(◕ω◕✿)/ *:・゚✧*:・゚✧

Podpisała
Moku Hinoun