Zabrałam się za tłumaczenie Pamiętnika Ayi Kitou.
Jest to dziewczyna, która w młodym wieku zachorowała
na zwyrodnienie drogi rdzeniowi-móżdżkowej.
W pamiętniku zapisywała wszystko co się działo.
Na podstawie jej życia nagrano serial pt "Litr łez"/ "1 litre no namida"
Bardzo polecam.
Przy każdym odcinku ryczałam.
Nie znalazłam na internecie w całości przetłumaczonego na polski pamiętnik.
Dlatego też stwierdziłam, że warto spróbować.
Pierwszy rozdział już wrzuciłam.
Oczywiście jestem typowym amatorem.
Mam nadzieję, że wam się spodoba :)
Następnym razem postaram się opowiedzieć o Ayi coś więcej.
Teraz zapraszam do lektury jej dzieła.
✧・゚:*✧・゚:* \(◕ω◕✿)/ *:・゚✧*:・゚✧
Podpisała
Moku Hinoun

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz