Rozmawiałam dzisiaj z przyjaciółką i tak całkiem przypadkiem
zaczęliśmy wymieniać się słodkimi fotami różnych przedmiotów.
Oczywiście pierwsze co zrobiłam to wskoczyłam na tumblr'a gdzie jest tego mase.
Właśnie przez to komputer jest zawalony różnymi fotami.
Jako że mam ochotę pochwalić się światu moją kolekcją (którą zaraz usunę)
wzięłam się za tego posta :3333
TAKŻE PRZEJDŹMY DO SEDNA SPRAWY*
*Tak,
ja tak całkowicie
na poważnie :3
Wiele rzeczy jest nazywanych słodkimi.
Jestem osobą która instynktownie wyczuwa słodycz.
(to brzmi idiotycznie)
Np to:
Pełno koralików, latający kotek, kokardka, różyczka i serduszko.
Piękne....?
NIE
To jest przesadzone. Co za dużo to nie zdrowo.
Nażresz się słodkości = przytyjesz.
To nie jest urocze!
Za to, to :
Fakt, ten kubek się nie błyszczy ani nie ma koralików.
On sam w sobie jest uroczy.
Nie potrzeba mu dodatków i innych pierdół :3
A co do ludzi.
Sama chcę zrzucić parę kilo
(12kg. wystarczy xD)
żeby mieć możliwość w jakimś stopniu wyglądać tak:
Oczywiście maga trudno będzie mi to osiągnąć, bo te dziewczyny nie tyle są słodkie, ale i ładne ;-;
UWIELBIAM oryginalne czapki ale pech sprawił,
że mi po prostu nie pasują.
Nie zmienia faktu, że Wam je pokaże :3
Wisienka na torcie *--*
Kocham posty, w których jest wiele fotek a mało pisania *u*
UWAGA!!!Ostatnia prosta :)
Przedmioty o których marzę :33333
Dokładnie, TYLKO marzę ;--;
Wiem że ten arbuz to jedzenie, ale kto nie marzy o jedzeniu? *U*
Myślę, że na dzisiaj wystarczy.
Wymęczyłam was wieloma fotkami.
Wasze oczy powinny się teraz świecić *--*
CZÓŁKO,
MOKI HINOUN
Ps.
Właśnie wykminiłam o czym napiszę w następnym poście :)
Będzie to GONKERS (^ー^)
Mam dzisiaj wielki zapał, ale muszę się ograniczyć.
Przy okazji, przed chwilą zaczęłam słuchać Hatsune Miku.
Niektóre piosenki są spoko ʕ·ᴥ·ʔ







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz