wtorek, 16 grudnia 2014

Tak, ale nie

Jutro mam egzaminy próbne z polskiego. Muszę być na 7.50 w szkole (masakra). 
Poza tym byłam u dentysty i dzięki "cudownej" dentystce ząb mnie boli :(
^
^
^
TAKI POZYTYWNY POCZĄTEK ^W^

Ostatnio wrzuciłam jakieś śmieszne obrazki (zależy dla kogo).
Jednak dzisiaj pokarze wam piękny cytat. Nie wiem z czego, bo raczej nie z Ao Haru Ride, ale jest ładny.
Nie jestem geniuszem z angielskiego (chciała bym), ale przetłumaczę to mniej-więcej.
"Kocham cię nie ze względu na to kim jesteś, ale ze względu na to kim ja jestem kiedy jestem z tobą."
Piękny, nie? 

Kolejny raz, tak jak zawsze pora nawiązać do tematu. 

Tak, ale nie.
Jest wiele osób na świecie które mają marzenia, można nawet powiedzieć, że każdy jakieś ma. Powinno się działać w kierunku spełnienia tego oto marzenia. Jednak co to ma do tytułu?
Pewnie macie jakiś znajomych, którzy mówią, np.
-Będę wielkim pisarzem
-Będę politykiem
-Mam zamiar zostać nauczycielem (jakiegoś tam przedmiotu)
ALBO(mało wymagające):
-Chce pracować w MPO :)
I co? Coś robią?
NIE
Kompletnie nic nie robią, aby osiągnąć swój cel. Może jestem tak do tego nastawiona, bo naoglądałam się One piece i Naruto, ale naprawdę nie ma czegoś z niczego. Jak to mówił Edward z Full metal alchemist: "Żeby coś zyskać musisz dać coś w zamian" (albo jakoś tak)
W tym przypadku jest to czas, albo ciężka praca.Jeśli chcesz coś osiągnąć albo robić w życiu coś co kochasz powinieneś dać z siebie wszystko.
Jest jeszcze jedno znane powiedzenie:
"Trening czyni mistrza"
Ostatno się do niego stosuje bo rysuję bardzo dużo żeby udowodnić iż wszystko jest możliwe. Wystarczy poświęcić trochę czasu.
I tak na końcu najlepszy jest motyw kiedy łażę po domu i szkole chwaląc się moimi bazgrołami (muszę się dowartościować) :)

To by było na tyle.

Dzisiaj bez podpisu
----:----

PS. Jak kupimy drukarkę to zeskanuję 
rysunki i wam też się pochwalę :3

*Wielkie oczy*
^-^



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz